Ava peamenüü

Suusahüpped 2002. aasta taliolümpiamängudel

MedalitabelRedigeeri

Koht Riik Kuld Hõbe Pronks Kokku
1.   Šveits 2 0 0 2
2.   Saksamaa 1 1 0 2
3.   Soome 0 1 1 2
4.   Poola 0 0 1 1
  Sloveenia 0 0 1 1

TulemusedRedigeeri

Normaalmägi K90Redigeeri

10. veebruar
Osavõtjaid: 60
Olümpiavõitja 1998: Jani Soininen, Soome

Koht Sportlane Riik Tulemus
1. Simon Ammann   Šveits 269,0 (98,0/98,5)
2. Sven Hannawald   Saksamaa 267,5 (97,0/99,0)
3. Adam Małysz   Poola 263,0 (98,5/98,0)
4. Janne Ahonen   Soome 261,5 (95,5/98,0)
5. Veli-Matti Lindström   Soome 253,0 (95,9/95,5)
6. Matti Hautamäki   Soome 252,5 (93,0/97,0)
7. Martin Schmitt   Saksamaa 250,0 (94,5/94,5)
8. Michael Uhrmann   Saksamaa 245,0 (92,0/95,5)
...
56. Jaan Jüris   Eesti 79,0 (75,0)

Suur mägi K120Redigeeri

13. veebruar
Osavõtjaid: 66
Olümpiavõitja 1998: Kazuyoshi Funaki, Jaapan

Koht Sportlane Riik Tulemus
1. Simon Ammann   Šveits 281,4 (132,5/133,0)
2. Adam Małysz   Poola 269,4 (131,0/128,0)
3. Matti Hautamäki   Soome 256,0 (127,0/125,5)
4. Sven Hannawald   Saksamaa 255,3 (132,5/131,0)
5. Stefan Horngacher   Austria 247,2 (125,0/124,0)
6. Andreas Küttel   Šveits 245 (125,0/122,0)
7. Kazuyoshi Funaki   Jaapan 245,5 (126,5/121,0)
8. Martin Koch   Austria 244,5 (126,0/121,5)
...
49. Jens Salumäe   Eesti 78,9 (103,0)
54. Jaan Jüris   Eesti 74,4 (100,5)
66. Tambet Pikkor   Eesti 39,0 (85,0)

Meeskonnavõistlus K120Redigeeri

18. veebruar
Osavõtjaid: 13 võistkonda
Olümpiavõitja 1998: Jaapan (Takanobu Okabe, Hiroya Saito, Masahiko Harada, Kazuyoshi Funaki)

Koht Riik Sportlased Tulemus
1.   Saksamaa Sven Hannawald (123,0/120,5), Stephan Hocke (118,5/119,5), Michael Uhrmann (128,0/125,0), Martin Schmitt (131,5/123,5) 974,1
2.   Soome Matti Hautamäki (126,0/125,0), Veli-Matti Lindström (115,0/116,5), Risto Jussilainen (124,5/126,0), Janne Ahonen (129,0/125,5) 974,0
3.   Sloveenia Damjan Fras (120,0/113,0), Primož Peterka (118,5/121,5), Robert Kranjeć (133,0/124,5), Peter Zonta (121,5/124,0) 946,3
4.   Austria Stefan Horngacher (121,0/115,5), Andreas Widhölzl (120,0/117,0), Wolfgang Loitzl (123,0/122,5), Martin Höllwarth (121,5/123,0) 926,8
5.   Jaapan Masahiko Harada (119,5/114,5), Hiroki Yamada (111,0/117,5), Hideharu Miyahira (125,5/124,5), Kazuyoshi Funaki (126,5/126,0) 926,0
6.   Poola Robert Mateja (114,4/106,0), Tomislaw Tajner (109,0/109,5)), Tomasz Pochwala (117,0/118,5), Adam Małysz (128,5/124,0) 848,1
7.   Šveits Marco Steinauer (99,5/96,0), Sylvain Freiholz (109,0/102,5), Andreas Küttel (121,5/121,5), Simon Ammann (128,5/130,0) 818,3
8.   Lõuna-Korea Choi Heung-chul (112,5/115,5), Choi Yong-jik (111,0/110,5), Kim Hyun-ki (111,5/107,0), Kamg Chil-gu (114,4/122,0) 801,6