33A
Tallinna bussiliin 33A oli Tallinna bussiliin Männiku ja Maleva vahel. Liini teenindas Tallinna Autobussikoondis ja liiklus toimus iga päev. Liin suleti mais 1994. aastal. Liin 33 sõitis Kopli poolsaare lõppu, suunati 33A marsruudile (seni oli käigus puhkepäeviti).
Peatused
muudaMänniku-Maleva
muudaMänniku - Kauge - Pihlaka - Kraavi - Astri - Valdeku - Nurme - Kaare - Hiiu - Metsa - Raudtee - Hiiu jaam - Võsu - Nõmme - Tehnikaülikool - Männi - E.Vilde tee - Autobussikoondis - Joostimägi - Laki - Aiandi - Löwenruh - Marja - Välja - Lille - Sõle - Ädala - Kolde puiestee - Nisu - Madala - Lõime - Maleva
Maleva-Männiku
muudaMaleva - Lõime - Madala - Nisu - Kolde puiestee - Ädala - Lille - Hipodroom - Välja - Marja - Löwenruh - Aiandi - Laki - Joostimägi - Autobussikoondis - E. Vilde tee - Männi - Tehnikaülikool - Nõmme - Võsu - Hiiu jaam - Raudtee - Põllu - Pargi - Hiiu - Kaare - Nurme - Valdeku - Astri - Kraavi - Pihlaka - Kauge - Männiku