Ava peamenüü

Muudatused

→‎Laureaadid: luuletused.
* [[1987]] – [[Betti Alver]], "Elul on väikene hingemaa" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/25/71/]
* [[1988]] – [[Viivi Luik]], "On aastasaja lõpp. On öö" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/27/1987-viivi-luik-on-aasatasaja-lopp-on-oo/]
* [[1989]] – [[Vladimir Beekman]], "Eesti naised" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/27/1989-vladimir-beekman-eesti-naised/]
* [[1990]] – [[Kalju Lepik]], "Valusad viisid" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/27/1990-kalju-lepik-valusad-viisid/]
* [[1991]] – [[Doris Kareva]], "Pühitsus" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/27/1991-doris-kareva-puhitsus/]
* [[1992]] – [[Mats Traat]], "Oma riik" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/27/1992-mats-traat-oma-riik/]
* [[1993]] – [[Hando Runnel]], "Nii palju" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/27/1993-hando-runnel-nii-palju/]
* [[1994]] – [[Ene Mihkelson]], "Eesti elu..." [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/27/1994-ene-mihkelson-eesti-elu/]
* [[1995]] – [[Mari Vallisoo]], "Tarkust armastanud..." [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/27/1995-mari-vallisoo-tarkust-armastanud/]
* [[1996]] – [[Ellen Niit]], "Aeg voolab" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/27/1995-ellen-niit-aeg-voolab/]
* [[1997]] – [[Jüri Talvet]], "Armastus" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/27/1997-juri-talvet-armastus/]
* [[1998]] – [[Kalju Lepik]], "Ema portree" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/27/1998-kalju-lepik-ema-portree/]
* [[1999]] – [[Ene Mihkelson]], "Jah ikka veel..." [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/27/1999-ene-mihkelson-jah-ikka-veel-see-tunne/]
* [[2000]] – [[Triin Soomets]], "Sulle ma kingiksin sydame ..." [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/27/2000-triin-soomets-sulle-ma-kingiksin-sydame/]
* [[2001]] – [[Mari Vallisoo]], "Ei ehita" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/27/2001-mari-vallisoo-ei-ehita/]
* [[2002]] – [[Priidu Beier]], "Teele!" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/27/2002-priidu-beier-teele/]
* [[2003]] – [[Andres Ehin]], "sügaval maa all elavad ..." [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/27/2003-andres-ehin-sugaval-maa-all-elavad/]
* [[2004]] – [[Ly Seppel]], "Eelkevadises metsas" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/30/2004-ly-seppel-eelkevadises-metsas/]
* [[2005]] – [[Ülar Ploom]], "Lamada karjamaal hiirehernes" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/30/2005-ular-ploom-lamada-karjamaal-hiirehernes/]
* [[2006]] – [[Hasso Krull]], "Sõlm" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/30/2006-hasso-krull-solm/]
* [[2007]] – [[Tõnu Õnnepalu]], "***Ootad kevadet ja siis ta jälle tuleb…" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/30/2007-tonu-onnepalu-ootad-kevadet/]
* [[2008]] – [[Eha Lättemäe]], "***Kui talvekuu on paratamatu..." [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/30/2008-eha-lattemae-kui-talvekuu-on-paratamatu/]
* [[2009]] – [[Triin Soomets]], "***surm ei möödu meist; ta on kohal" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/30/2009-triin-soomets-surm-ei-moodu-meist/]
* [[2010]] – [[Mehis Heinsaar]], "***Öös mööduja käsi..." [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/30/2010-mehis-heinsaar-oos-mooduja-kasi/]
* [[2011]] – [[Kirsti Oidekivi]], "***mu isa, kes sa oled kerge vaim" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/30/2011-kirsti-oidekivi-mu-isa-kes-sa-oled-kerge-vaim/]
* [[2012]] – [[Jaan Kaplinski]], "Nelikümmend aastat tagasi" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/30/2012-jaan-kaplinski-nelikummend-aastat-tagasi/]
* [[2013]] - [[Maarja Pärtna]], "Sees" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/30/179/]
* [[2014]] – [[Lauri Sommer]], "***Väikeste sammudega, hangeveertesse komistades..." [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/30/2014-lauri-sommer-vaikeste-sammudega-hangeveertesse-komistades/]
* [[2015]] – [[Jüri Kolk]], "arno apooria" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/30/2015-juri-kolk-arno-apooria/]
* [[2016]] – [[Mart Kangur]], "tahaks eesti / liivini lahti võtta" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/30/2016-mart-kangur-tahaks-eesti-liivini-lahti-votta/]
* [[2017]] – [[Heljo Mänd]], "Salasõna" [https://juhanliiviluuleauhind.wordpress.com/2017/10/30/2017-heljo-mand-salasona/]
 
[[Kategooria:Eesti kirjandusauhinnad]]
2

muudatust