Ava peamenüü

1957. aasta NSV Liidu meistrivõistlused ratsutamises

1957. aasta NSV Liidu meistrivõistlused ratsutamises peeti 1.–9. septembrini Moskvas. Eestist esindajad karantiini tõttu puudusid.

TulemusedRedigeeri

TakistussõidudRedigeeri


Kahevooruline takistussõit NSV Liidu karikale
Koht Ratsanik Hobune Võistkond Karistuspunkte
1 Viktor Zemskov Emitent Burevestnik I 12
2 Vladimir Raspopov Kodeks AKSK I 16
3 Juri Skoblikov Rok AKSK II 20
Jahitakistussõit
Koht Ratsanik Hobune Võistkond Karistuspunkte
1 Vladimir Raspopov Kodeks AKSK I 1.34,8
2 Mihhail Genkurov Ideal Burevestnik I 1.56,0
3 Andrei Favorski Manjovr AKSK I 1.56,0


Kõrgema klassi takistussõit
Koht Ratsanik Hobune Võistkond Karistuspunkte
1 Juri Skoblikov Rok AKSK II 13,25
2 Viktor Zemskov Emitent Burevestnik I 16
3 Andrei Favorski Manjovr AKSK I 20,75

Väljaspool võistkonnaarvestust:

Avatakistussõit
Koht Ratsanik Hobune Võistkond Karistuspunkte
1 Viktor Zemskov Ladnõi Burevestnik I
2 Vladimir Raspopov Plastun AKSK I
3 Juri Skoblikov Hohholok AKSK II

KoolisõidudRedigeeri


Koolisõit, Suur Auhind
Koht Ratsanik Hobune Võistkond Punkte
1 Sergei Filatov Ingas AKSK I 75,2
2 Aleksandr Vtorov Skatšek AKSK I 74,4
3 Nina Gromova Dida Pištševik 70,1


Koolisõit, Väike Auhind
Koht Ratsanik Hobune Võistkond Punkte
1 Anton Žagorov Eksponat Burevestnik I 68,5
2 Nikolai Sitko Ebron AKSK II 67,9
3 Pjotr Gluhhihh Skatška Spartak 67,5

MitmevõistlusRedigeeri


Sporthobuse kolmevõistlus
Koht Ratsanik Hobune Võistkond Miinuspunkte
1 Andrei Aleutdinov Zaslon AKSK I 65,34
2 German Gazjumov Gradus Burevestnik I 103,63
3 Nikolai Kuznetsov Barbara AKSK I 108,04


Noorhobuse kolmevõistlus
Koht Ratsanik Hobune Võistkond Miinuspunkte
1 Vassili Savinov Rubikon Burevestnik II 94,7
2 Vladimir Rabtšanov Tarpan AKSK II 99,0
3 Andrei Aleutdinov Heder AKSK I 106,4

VõidusõidudRedigeeri


3 000 m herdelvõidusõit
Koht Ratsanik Hobune Võistkond Miinuspunkte
1 Vladimir Prahhov Saksagan AKSK 3.40,0
2 Ivan Suhharev Ebor Burevestnik I 3.42,0
3 Aleksandr Mišenko Liman Kolgospnik 3.42,4


4 000 m jahivõidusõit
Koht Ratsanik Hobune Võistkond Miinuspunkte
1 Boriss Ponomarenko Garpun Urožai I 4.58,0
2 Ivan Suhharev Energetik Burevestnik I 4.59,4
3 Boriss Medintsev Zaissan AKSK II 5.11,0

[1][2]

Võistkonnad:
1. AKSK I 78,5
2. AKSK II 62,5
3. Burevestnik I 58,5

ViitedRedigeeri

  1. Ratsutamine; Kollom, Raigo; Tallinn: Eesti Raamat, 1981.
  2. Kehakultuuri aastaraamat 1957; Tallinn: Eesti Riiklik Kirjastus, 1958